Dragi dijaki in dijakinje, spoštovani starši in učitelji!

Za nami je drugi teden izobraževanja na daljavo oz. dela od doma, ki smo ga vzpostavili zaradi skupnega boja proti širitvi korona virusa. Z veseljem ugotavljam, da nam je delo s skupnimi močmi kar dobro uspelo. Uvajalno obdobje in začetne težave so zahtevale veliko energije učiteljev, dijakov kot tudi staršev, zato si vsi skupaj zaslužite resnično veliko zahvalo.

S takšnim načinom izobraževanja bomo nadaljevali tudi v prihodnje. Trenutno še ne vemo, kdaj bo vrnitev v šolske klopi možna in varna, zato moramo delo na daljavo načrtovati še za naslednja dva tedna (do 10. 4. 2020). Želimo si, da uspešno izvedemo pouk po programu in tako nadaljujemo z odgovornim izpolnjevanjem šolskih obveznosti ter poskrbimo, da bomo pouk zaključili v načrtovanih okvirih in imeli prave, zdrave, brezskrbne in dolge ter tople poletne počitnice.

Navodilo za delo od doma – 3. in 4. teden

Aplikacija Zoom – navodila za dijake